‘DEVRE ARASINDA ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ’

Hacettepespor karşısında alınan 2-0’lık galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirten Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, “Gol yollarında becerili olamadık. Devre arasına kadar en iyi puanları alıp, devre arasında da üzerimize düşenleri yapacağız” dedi

‘DEVRE ARASINDA ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ’

‘MAÇI TARAFTARIMIZ ÇEVİRDİ’

Yılport Samsun Başkanı İsmail Uyanık, 2-0 kazanılan Hacettepespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Karşılaşma boyunca taraftarının hiç susmadığını belirten Başkan Uyanık, “Sıkıntıya kalacağımız zannedilen maçı taraftarımız çevirdi. Çok zor maç gibi gözükmese de galibiyet çok önemli bir şey. Erhan Şentürk ve İlyas Kubilay Yavuz gol attığı için çok mutluyuz. Şansımızın yetmediği anlardan itibaren maçı çevirebildiğimiz için çok sevinçliyiz. Bunun da keyfini sürdük” dedi.

‘GALİBİYET ÖNEMLİ BİR ŞEY’

Gol yollarında becerili olamadıklarını söyleyen Başkan Uyanık, “Bu noktalarda taraftarımızı üzdüğümüz için özür dileriz ama sonuçta galibiyet önemli bir şey. Hayırlı olsun. Kalan üç haftayı en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. Önümüzdeki kalan üç haftaya bakacağız. Devre arasına kadar en iyi puanları alıp, devre arasında da üzerimize düşenleri yapıp ikinci devrede yolumuza en iyi şekilde devam edeceğiz" diye konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER