‘Daha güçlü döneceğim’

Ön çapraz bağlarından ameliyat olan ve tedavisi devam eden kırmızı-beyazlı ekibin futbolcusu Okan Derken, “Sahalara dönebilmek ve bir daha sakatlık yaşamamak için boş durmuyorum. Burada da sağlık ekibimizle düzenli olarak çalışıyoruz. Daha güçlü döneceğime inanıyorum” dedi

‘Daha güçlü döneceğim’

‘3 AYIM DAHA VAR’

Nisan ayında sol diz ön çapraz bağlarından ameliyat olan Yılport Samsunsporlu futbolcu Okan Dernek, tedavisini Samsun’da sürdürüyor. Nuri Asan Tesisleri’nde sağlık ekibi tarafından tedavisini sürdüren Okan Dernek, dün düz koşu yaptıktan sonra havuz tedavisi ve ardından fitness salonunda çalışmalarına devam etti. Yaklaşık 3 ay sonra yüzde 100 hazır olacağını belirten Okan Dernek, “Sahalara tam olarak yüzde 100 dönebilmem için 3 ayım daha var. Çalışıyorum, sahalara dönebilmek ve bir daha sakatlık yaşamamak için boş durmuyorum. Burada da sağlık ekibimizle düzenli olarak çalışıyoruz. Daha güçlü döneceğime inanıyorum” dedi.

‘MÜCADELECİ BİR TAKIM OLACAĞIZ’

Bu sezon mücadeleci bir takım olacaklarını ifade eden Okan Dernek, “Bu sezon daha iyi ve mücadeleci bir takım olacağımıza inanıyorum. Allah’ın izniyle hedeflediğimiz noktaya ulaşırız. Sakatlığım sürecinde yanımda olan aileme, başkanımız İsmail Uyanık’a, Samsunspor camiamıza ve taraftarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca sakatlığımın her aşamasında benimle yakından ilgilenen kulüp doktorumuz Mehmet Özden başta olmak üzere sağlık ekibimizden Erdoğan Akçiçek, Zafer Aztopal, Oğuzhan Şimşek, Burak Erdem ve Salim Büyükgüler’e de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER