DAHA DA GÜÇLENDİK

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, “Yapılan son transferlerle beraber daha da güçlendik. Hep dediğimiz bir şey var, onu yineleyeceğim; bu takım şampiyon olacak” dedi

DAHA DA GÜÇLENDİK

5 TRANSFER YAPILDI

Yılport Samsunspor, ilk yarının bitmesinin ardından Onur Eriş, Bünyamin Cesur Karataş, Nurullah Aslan, Yılmaz Özeren ve son olarak Abdulkadir Özgen’i transfer ederek kadrosunu güçlendirdi. 5 transferi değerlendiren Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, “Hepsi birbirinden değerli futbolcularımız kadromuzu daha da güçlendirdi. Tek hedefimiz olan şampiyonluk için artık daha da güçlüyüz” diye konuştu.

RÜZGAR GİBİ ESECEĞİZ

Yapılan takviyelerle ikinci yarıda adeta rüzgar gibi eseceklerini belirten Çakır, “Bu yıl emin olun bambaşka bir Samsunspor izlettireceğiz. İlk yarıdan daha fazla puan toplayarak ligi şampiyon bitireceğiz. Bunu bütün camia istiyor, Samsun halkı istiyor. Eksik olan bölgelere nokta transferler yaptığımızı düşünüyorum. Bu futbol grubu başarıyı sonuna kadar hak ediyor. Hak ettiğini de sahada gösterecek” şeklinde belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER