Cristiano Ronaldo, Yoksullara Mahalle Bağışladı

Portekizli yıldız, 2 milyon Euro'ya Rio'da yoksulların yaşadığı bir favela satın aldı. Sonra da burada kiracı olarak yaşayanlara oturdukları evleri hediye etti.

Cristiano Ronaldo, Yoksullara Mahalle Bağışladı

Real  Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı  Cristiano Ronaldo, emlak yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.  Eurosport'un haberine göre Portekizli yıldızın emlak işlerini beraber yürüttüğü Proto Enterprises,  Ronaldo'nun  Brezilya'da iki milyon Euroluk bir yatırım yaptığını açıkladı.

YOKSULLARA JEST YAPTI

Enterprises,  Ronaldo'nun Rio de Janeiro kentindeki bir mahallenin arazisini tamamen satın aldığını ifade etti.  Ronaldo, yoksulların yoğun olduğu "favera" adı verilen bu mahallede yaşayanlara bundan böyle kira ödememeleri için mülklerini bağışladı.

ADRIANO'NUN BÜYÜDÜĞÜ YER

Portekizli oyuncunun ortağı, bu mahallenin Brezilyalı eski futbolcu Adriano'nun büyüdüğü yer olduğunu da sözlerine ekledi.

DUDAK UÇUKLATAN YATIRIMLARI BULUNUYOR

Cristiano  Ronaldo'nun daha önce yaptığı yatırımlar arasında  New York'ta Trump Tower'da 18 milyon 500 bin Euro'ya satın aldığı daire ve  Monte Carlo'daki 140 milyon Euro'luk otel ortaklığı da bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER