Çinik tesisleri gündemde

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ın ilk başkanlık döneminde kulübe kazandırılan ve 13 yıl kullanıldıktan sonra kaderine terk edilen Tekkeköy’deki Çinik Tesisleri tekrar gündeme alındı. Tesisin tekrar alınması durumunda altyapıya tahsis edileceği öğrenildi

Çinik tesisleri gündemde

2000 YILINDA AÇILMIŞTI

Yılport Samsunspor’da tesisleşme için dört bir koldan çalışmalar devam ediyor. Kırmızı-beyazlı kulüp yönetimi Başkan İsmail Uyanık önderliğinde kulübe birden fazla tesis kazandırılması için görüşmelerini sürdürüyor. Son olarak gündeme ise Tekkeköy’deki Çinik Tesisleri alındı. Çinik Tesisleri, Uyanık’ın ilk başkanlık yaptığı dönemde 2000 yılında Samsun Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşmeler sonunda kulübe kazandırılmıştı.

ALTYAPIYA TAHSİS EDİLECEK

Yaklaşık 13 yıl kullanılan tesis sonrasında kaderine terk edilmişti. Başkan İsmail Uyanık ve yönetiminin eski dönemde A takımın da kullandığı Çinik Tesisleri’ni tekrar gündeme alarak değerlendirmeler yaptığı öğrenildi. Yapılan görüşmeler sonunda tesisin tekrar alınması durumunda kırmızı-beyazlı kulübün altyapısına tahsis edileceği belirtildi. Samsun’un farklı bölgelerinde de tesisleşme konusunda araştırmaların devam ettiğini ifade edildi.

Gazete Gerçek

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER