Canberk Dilaver özür diledi

Samsunspor'un başarılı savunma oyuncusu Canberk Dilaver, Sancaktepe Belediyespor karşılaşmasında yaşananlardan dolayı Teknik Direktör Taner Taşkın başta olmak üzere takım arkadaşları ile camiadan özür diledi

Canberk Dilaver özür diledi

Samsunspor'un başarılı savunma oyuncularından Canberk Dilaver, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla herkesin büyük taktirini topladı. Sancaktepe Belediyespor karşılaşmasında yaşananlardan dolayı Taner Taşkın başta olmak üzere takım arkadaşları ile camiadan özür dileyen genç savunma oyuncusu, böyle bir hadisenin bir daha yaşanmaması dileğinde bulundu. 

KENDİNE YAKIŞIR BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİ

Kırmızı-beyazlı oyuncu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Samsunspor-Sancaktepe maçının stresi ve gerginliğiyle birlikte kulübümüzün asla kabul edemeyeceği özellikle benim gibi bir oyuncunun yapmaması gereken; ne olursa olsun oyundan haklı veya haksız çıkmalarda örnek olmam gerekirken, sergilediğim tavır ve söylemlerimden dolayı gerçekten üzgünüm. İnsanlığını taktir ettiği ve yakından tanıdığım teknik direktör Taner Taşkın ve ekibinden özür diliyorum. Maçlar kazanılır kaybedilir önemli olan duruştur. Hep beraber bu hafta büyük bir şok yaşadık. Bu durum inşallah güzel gelecek günlerin başlangıcı olur."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER