Burak Yılmaz Trabzonspor'a Dönecek Mi?

Trabzonspor'a transfer olacağı söylentileri sonrasında Çin'de gündem olan Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz Trabzonspor'a Dönecek Mi?
Burak Yılmaz Çin'deki Beijing Guoan'da sakatlığı nedeniyle yalnızca iki maçta forma giyebilmiş ve hakkında eski kulübü Trabzonspor'a döneceği iddiaları da ortaya atılmıştı.

"TAKIMDAN AYRILMIYORUM"

Beijing Young Daily'ye konuşan Burak, yeşil-sarılı ekibe gönül veren isimlerin yüreğine su serpti: "Takımdan ayrılmıyorum. Avrupa Şampiyonası'ndan sonra geri döneceğim. Bu söylentiler doğru değil. Ayrıca Trabzonspor'a da transfer olmuyorum. Taraftarımız endişe etmesin."

"MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNİN ETKİSİ OLABİLİR"

Sakatlığıyla ilgili de açıklamada bulunan yıldız futbolcu, bambaşka bir yere geldiğini bu değişikliğin de sağlığında etkisi olabileceğini dile getirdi: "Mevsim değişikliğinin bu durumun üzerinde etkisi olabileceğini düşünüyorum. Çünkü Türkiye dışında daha önce hiç oynamamıştım. Şimdi deniz aşırı bir yerdeyim. Zamanla Çin'deki çevreye de alışacağım".

"PEKİN İSTANBUL'DAN RAHAT"

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra, yedi bin kilometre uzaklıkta bulunan Pekin'deki yaşantısına da değinen 30 yaşındaki forvet, "Pekin'de her şey yolunda gidiyor. Buradaki hayatı seviyorum. Canım Türk yemekleri yemek isterse bunu da yapabiliyorum. Türk restoranında da yiyebiliyorum, malzemeleri alıp evde de yiyebiliyorum. Pekin'de hayat İstanbul'dan daha rahat" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER