Bu şehrin buna ihtiyacı var

Kırmızı beyazlı oyuncu Canberk Aydın, yarın Giresunspor karısında istedikleri oyunu sahaya yansıtarak sonuca gitmek istediklerini ve puanlar almak istediklerini söyledi. Aydın, “Bütün şehrin ve takımın buna ihtiyacı var” dedi.

Bu şehrin buna ihtiyacı var

PUAN ALMAMIZ GEREKİYOR

Geçen hafta çok iyi oynadıklarını ama skora yansıtamadıklarını ifade eden Samsunsporlu oyuncu Canberk Aydın, “Belki ligin en iyi topunu oynadık. Ligin en güçlü takımlarından birine karşı oynadık. İstediğimiz zaman bazı şeyleri başarabiliyoruz ama sadece gol atamadık, skora yansıtamadık. İnşallah bu haftada aynı oyunu sergileyip, bu sefer skora yansıtıp puan almamız gerekiyor. Bütün şehrin ve takımın buna ihtiyacı var. İnşallah her şey bizim yönümüzde ilerler” dedi.

 

RAKİPLER KORKARAK BAŞLIYOR

Samsunspor’un bir marka olduğuna dikkat çeken Aydın, “Oynadığımız bütün rakipler Samsunspor ile oynadığı için oyuna korkarak başlıyorlar. Topladığımız puanlar, toplayacağımız puanlar ilk yarıyı biraz daha iyi kapatırsak ikinci yarı hepsini telafi edeceğimizi düşünüyoruz. Bunun örneklerini birkaç sene önce de verdik. İlk yarı neredeydik, ikinci yarı Play-Off finali oynadık. Bu ligde herkes herkesi yeniyor. Hiçbir şey belli değil. Lig asıl ikinci yarı başlayacak. Biz de bekleyip göreceğiz” diye konuştu.

 

ACELE EDİYORUZ

Sakatlığı ile ilgili de bilgi veren Canberk Aydın, “Biraz sakatlanıyoruz, takımın yanında olmak istiyoruz. Acele ediyoruz. Takımın ihtiyacı var diyoruz. Fedakarlık yapıyoruz. Aslında hep iyi niyetle olan şeyler. Bir şansızlık var. Sahaya çıktığımız zaman neyimiz var, neyimiz yok veriyoruz. Şu anda iyiyim. Şimdi yavaş yavaş idman ve maç eksiğimi kapatıyorum. Bu hafta ve önümüzdeki hafta elimden ne geliyorsa yapmaya çalışacağım” şeklinde konuştu. Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER