BU NASIL İŞ?

Bayrampaşaspor’la yapılan görüşmeler sonucunda maçın oynanacağı stadın yarısının Yılport Samsunspor taraftarına verileceği belirtilmişti. Ancak dün gece İstanbul temsilcisi tarafından yapılan açıklama ile böyle bir durum olmadığı ve yasal sayıya göre yer verileceği açıklandı

BU NASIL İŞ?

GÖRÜŞME YAPILDI

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor, yarın deplasmanda Bayrampaşaspor ile karşı karşıya gelecek. Önceki gün Samsunlu işadamları Kaya Aşçı ve Berati Olgun, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve Bayrampaşaspor Başkanı Yalçın Sarıkaya ile ya maçın başka bir stada alınması, ya da Yılport Samsunspor taraftarına ayrılan 160 kişilik kapasitenin artırılması konusunda görüştü.

HABER SERVİS EDİLDİ

Yapılan görüşmenin ardından Yılport Samsunspor’dan maçın oynanacağı Çetin Emeç Stadı’nın yarısının kırmızı-beyazlı ekibin taraftarına ayrıldığını duyuran bilgi servis edildi. Servis edilen bilginin ardından Samsunspor taraftarı büyük sevinç yaşarken, gece yarısı Bayrampaşaspor’dan tarafından yapılan açıklama ise hevesleri kursaklarında kaldı. Bayrampaşaspor böyle bir anlaşmanın olmadığını sosyal medyadan duyurdu.

SAMSUNSPOR’DAN AÇIKLAMA YAPILDI

Yılport Samsunspor Kulübü, ise önceki gece resmi internet sitesinden bu durumun gerçekleşmediğini belirttiği açıklamada, “Sosyal medyadan gelen tepkiler nedeniyle Bayrampaşa Spor Kulübü, hafta sonu oynanacak müsabaka ile ilgili daha önce açıklanan uygulamadan vazgeçtiğini bildirmiştir. Maç günü deplasman tribünü kapasitesi kadar bilet stat gişelerinden taraftarlarımıza satılacaktır" ifadelerine yer verildi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER