'Bu maç, ilk yarının en önemli maçı'

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Denizlispor ile ilk yarının en önemli maçını oynayacaklarını söyledi

'Bu maç, ilk yarının en önemli maçı'

GENÇLER İÇİN KUPA ÖNEMLİ

Kupada Menemen Belediyespor ile eşleştiklerine dikkat çeken Zeren, “Ziraat Türkiye Kupası çok önemli bir organizasyon. Bizler de kupaya büyük önem veriyoruz. Çünkü bizim açımızdan gruplara kaldığımız takdirde büyük bir artısı olacak. Çünkü genç oyuncularımızın geleceklerine bu maçlarda karar vereceğiz. Maçı evimizde oynamak bizim için bir avantaj. Gruplara kalmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

KÖTÜ GÜNLERİ ATLATACAĞIZ

Denizlispor ile ilk yarının en önemli maçını oynayacaklarına dikkat çeken Zeren, “Belki keyifler kaçık olabilir ama ben şuna inanıyorum ki birlik ve beraberlik içerisinde bu kötü günleri geride bırakacağız. Bilet fiyatları konusunda yönetimimiz de gerekeni yapacaktır. Taraftarımızın bu isteğine cevap vereceğiz. Bazı oyuncularımızın da performansları zaman zaman aşağı inebiliyor. Bunlarda sıkıntılarımız var ama bazı oyuncularımız da çok iyi performans gösteriyorlar. Mustafa Sevgi ve Fatih Kılıçkaya gibi bazı isimler gerçekten üst düzey performans gösteriyorlar” şeklinde konuştu.

 

KENAN YELEK GİDECEK Mİ?

Kenan Yelek ile konuşacaklarını da belirten Zeren, “Teknik direktör konusu netleştiği zaman kendisiyle konuşacağız. Kenan Yelek bu kulübün en zor şartlarında yanında olmuştur. Verdiği kararlardan hangisinde mutlu olacaksa biz Kenan’a saygı duyacağız. Biz bir yönetici antrenör ilişkisi değil de abi kardeş gibiyiz. Kenan Yelek bizim için her zaman önemli ve değerlidir. Bu hafta sonuna kadar da durumu netlik kazanır” diye konuştu.

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER