Bruma, Sezon Sonunda Galatasaray'a Dönüyor

İspanyol ekibi Real Sociedad, Galatasaray'dan kiraladığı Bruma'yı sezon sonunda geri gönderecek.

Bruma, Sezon Sonunda Galatasaray'a Dönüyor

Sezon başında  Galatasaray'ın La Liga ekiplerinden  Real Sociedad'a kiralık olarak gönderdiği  Bruma'nın geleceği de netleşiyor.

Bask kulüplerine ve özellikle  Real Sociedad'a yakınlığı ile bilinen gazeteci Jon Trueba, soru-cevap şeklinde gerçekleştirdiği programında  Bruma'nın geleceği hakkında ipuçları verdi.

"BRUMA GALATASARAY'A DÖNECEK"

Jon Trueba'ya göre  Real Sociedad,  Bruma'nın yerine  Partizan'da forma giyen 19 yaşındaki Sırp kanat oyuncusu Andrija Zivkovic'i transfer edecek. Programda ''Zivkovic transferi hakkında somut bir gelişme var mı?'' sorusuna cevap veren İspanyol gazeteci  Bruma'nın sezon sonunda  Galatasaray'a döneceğini ''Bruma, kiralık sözleşmesi bitince  Galatasaray'a dönecek.  Real Sociedad ise gelecek sezon için Zivkovic ile sözleşme imzalamak istiyor'' sözleriyle dile getirdi.

ZIVKOVIC TÜRK TAKIMLARINI YALANLAMIŞTI

Paris Saint Germain'in de ilgilendiği Zivkovic, bir dönem  Galatasaray ve  Fenerbahçe'nin de gündemine gelmiş ancak genç oyuncu "Bu iddiaları kim ortaya atıyor bilmiyorum ancak bunlar kesinlikle doğru değil. Herhangi bir Türk takımına transfer olmayacağım" sözleriyle bu iddiaları yalanlamıştı...

Bruma'nın satın alma opsiyonu 30 Nisan 2016'ya kadar geçerli ve bu süreçte  Real Sociedad 7.5 milyon euro öderse Portekizli genç oyuncuyu kadrosuna katma hakkında sahip...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER