BÖLGESEL HAKEMLER KAMPTA

Samsun, Ordu, Giresun, Tokat, Sinop, Amasya illerindeki bölgesel hakemler ve Samsun klasman hakemleri amatör liglere verilen arayı değerlendirerek kampa girdi

BÖLGESEL HAKEMLER KAMPTA

ARAYI DEĞERLENDİRDİLER

Amatör liglerin bir hafta ara verilmesini fırsat bilen 6. Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi İlkay Aydın 5-6 Ocak tarihleri arasında Samsun, Ordu, Giresun, Tokat, Sinop, Amasya illerindeki bölgesel hakemlerini ve Samsun klasman hakemlerini Ondokuzmayıs ilçesindeki gençlik kampında ilk yarının değerlendirilmesi için iki günlük eğitime tabi tuttu. Kampta hakemlere, ilk yarının değerlendirilmesi, iletişim, takım çalışması, özgüven ve ikinci yarıda yapılacak müsabakalar için eğitim çalışmaları yapıldı.

EĞİTİM VERİLDİ

Kampta Samsun Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, İl Eğitimcisi Nurtaç Yazar, Üst Klasman Gözlemcisi Mürvet Sezer, Samsun İl Hakem Kurulu Başkanı Faruk Sertakan da hazır bulundu. İlkay Aydın eğitimlerde, BAL Ligi’ndeki müsabakalarda yaşanan pozisyonlar ile ilgili videolar, fizik kondisyon çalışmaları, takım oyunları, okuma ve sinema etkinliği gibi konulara değinerek, 2. yarı müsabakaları için tüm hakemlere başarılar diledi ve 19 Mayıs ilçe Müdürü Serkan Eroğlu’na verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER