BİZE PENALTI YASAK!

Yılport Samsunspor A.Ş.'nin en büyük ortaklarından Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “Takım olarak dengeli bir maç oynadık. Pozisyonlar kaçırdık. Hakem bariz penaltımızı çalmadı. Nedense bu sene bize penaltı çalınmıyor. Bize galiba penaltı yasak!” dedi

BİZE PENALTI YASAK!

BİZE PENALTI VERİLMİYOR

Yüksel Yıldırım, Sakaryaspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. İyi oynadıkları maçta mağlubiyetle ayrıldıkları için üzgün olduklarını belirten Yıldırım, “Bize penaltı vermiyorlar çok zengin görüyorlar. Biz pazartesi günü istediğimiz hedefe gideceğiz. Burada bir yedik Samsun'da iki atacağız. Şanssız bir gündü. Üzülmüyor muyuz üzülüyoruz, gayet ortada bir maçtı” şeklinde konuştu.

YA TAMAM YA DEVAM

'Tek yürek ve tek ses olmamız lazım' diyen Başkan Yıldırım, “Sakarya seyircisini gördük, kenetleniyorlar. Biz bu kenetlenmeyi play-off'larda başarmalıyız. Son maçlara çıkıyoruz. Ya tamam ya devam diyeceğiz. Devam diyeceksek takımı ateşleyen, rakip takım ayağına top aldığında ıslıklayan bir taraftar olması gerekiyor. Bunu yaptıklarında söz futbolcularda olacak” ifadelerini kullandı.

BENİ ÜZMESİNLER

Yıldırım, ''Samsunspor'un yerinin burası değil. Buradan çıkarsak çok hızlı sürede Süper Lig'e çıkacak kadro yapacağız. Beni açık söylüyorum üzmesinler. Haddini aşan insanlar var, terbiyesiz terbiyesiz konuşuyorlar. Paracıymış, evet paracıyım. Ben ilkokula gittiğimde ayağımda iskarpin ayakkabıyla geziyordum. Para verme, küfret. Ben Samsun'un en zor sokaklarında büyümüş bir iş adamıyım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER