Birlik olursak her şeyi başarırız

Yılport Samsunspor’un yeni teknik direktörü İsmet Taşdemir, dün basın mensuplarının karşısına çıktı. Büyük bir camiaya geldiğini belirten İsmet Taşdemir, camia içerisinde birlik ve beraberliğin olduğu sürece başarının geleceğini söyledi

Birlik olursak her şeyi başarırız

Yılport Samsunspor’a geldiği için mutlu olduğunu belirten İsmet Taşdemir, “Düşüncelerim çok yoğun. Kendi adıma gurur duyduğum yerde oturuyorum. Bir camianın çalışanı olmak, o camiaya bir şeyler katmak beni dünyanın en mutlu insanlarından bir tanesi yapacaktır. Ama bunlar sadece yalnız olmaz. Ne zamanki büyük camialar bir olur, birlik olur o zaman yapamayacakları hiçbir şey olmaz. Tek temennim önce takımımızla başlayıp, daha sonra basınımız, taraftarlarımız ile birlikte olup bu takımı layık olduğu yere getirmektir. Dolayısıyla benim tek hedefim bu. Bu hedefte bana basınımız ve taraftarlarımız yardımcı olursa, başaramayacağımız işin olmayacağının düşüncesi içerisindeyim. Dolayısıyla da bu düşünce ile geldim. İnşallah hep beraber muvaffak oluruz” dedi.

AN GELECEK 1 PUANA BİLE İHTİYAÇ OLACAK

Ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan İsmet Taşdemir, “17’de 17, 15’te 15 bu takımın yapamayacağı şeyler değil. Ama bize hedefe götürecek puanlar bizim için önemli. An gelecek bir puana ihtiyacımız olacak. An gelecek bir gole ihtiyacımız olacak. Dolayısıyla bizim için her maç önemli. Geride 15 maç var. Bizi şampiyon yapacak puanların hesabına düşelim. Sonuçlar maçlar ve mücadeleler sahada yapılıyor. Dolayısıyla biz oraya kitlenelim. 15’te 15 gibi bir söylemim yok. Bizi şampiyonluğa götürecek puan ya da puanlar neyse biz onları almanın derdine düşeceğiz” diye konuştu.

SADECE 1 OYUNCU İSTEDİ

Takıma bir tane oyuncu istediğini ifade eden İsmet Taşdemir, “Takıma bir tane oyuncu istiyorum. Alabilirsek onu da alıp transferi kapatmayı düşünüyorum. Mevki ya da oyuncu ismini söylemek istemiyorum. Bir oyuncu arkadaşımızla ilgileniyoruz. Onu da alırsak transferi kapatacağız” şeklinde konuştu.

BEN BURANIN BİR PARÇASIYIM

Takımın bir parçası olduğunu ifade eden İsmet Taşdemir, “Devre arasındaki kampta gelmeyi bende isterdim ama biz şimdi bundan sonraki zaman dilimine bakacağız. Oyuncuların büyük bir kısmını daha öncesinden tanıyorum. Bazı oyuncuların 1’inci ligde oyunlarını çok seyretmiştim. Ama çalışmadan hiçbir şey söyleyemem. Ben zor bir yükün altına girdiğime inanmıyorum. Dolayısıyla gittiğimiz yolda zorluklar, sevinçler ve üzüntüler de olacak. Bunların bir ve birlik olduğumuz sürece üstesinden geliriz. Ben buranın bir parçasıyım. Kendimi öyle hissediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER