‘Bir hafta kazandık diye havaya giremeyiz’

Her maça final gibi bakmak zorunda olduklarını söyleyen Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Savaşarak mücadele ederek kazanmamamız için bir sebep yok. Bir hafta kazandık diye havaya giremeyiz” dedi

‘Bir hafta kazandık  diye havaya giremeyiz’

‘HER MAÇ FİNAL HAVASINDA’

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Eyüpspor karşısında alınan 3 puanın önemli olduğunu belirtti. Aztopal, “3 puan kazanmak güzel. Mücadele ve bu gücü görmek güzel. Ama her şeyden önce Samsunspor bir maç kazandı. Her maça final gibi hafta hafta bakmak zorundayız. Bu bilinçle takım ruhuyla oynamak zorundayız. Aynı Eyüpspor maçında olduğu gibi. İnşallah bunu başarabilirsek, başarıya ulaşırız” dedi.

‘KAZANMAMAMIZ İÇİN BİR SEBEP YOK’

Bu hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Ankara Demirspor maçını da ciddi bir şekilde hazırlanacaklarını söyleyen Aztopal, “Takım ruhu ve bu mücadeleyi gösterdiğimiz sürece maçları kazanmanın en büyük adayı oluruz. Ankara Demirspor maçına da bu bilinçle çıkacağız. Savaşarak mücadele ederek kazanmamamız için bir sebep yok. Bir hafta kazandık diye havaya giremeyiz” diye konuştu.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER