Beşiktaş'ta Sol Bek İçin Yeni Aday

Beşiktaşlı yöneticiler, İsmail Köybaşı ile yeniden anlaşsa da yeni sezon için sol bek arayışlarında yeni bir ismi takibe adı.

Beşiktaş'ta Sol Bek İçin Yeni Aday
İsmail Köybaşı ile yeniden anlaşsa da yeni sezon için sol bek arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta, Başkan Fikret Orman, Manchester City'de oynayan Kolarov'u çok istiyor.

Emmanuel Mas ile bir süredir temas halinde olan siyah-beyazlılar son olarak Martin Olsson'u gündeme aldı. İsveç Milli Takımı formasıyla, EURO 2016'da boy gösteren 28 yaşındaki oyuncunun Norwich kulübüyle bir senelik daha mukavelesi bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'a önerilen Olsson, EURO 2016'da ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çekerken, yönetimin kısa süre içinde bu oyuncu için temaslara başlayacağı iddia edildi.

UEFA ile yapılan anlaşma ve mali kriterler nedeniyle transferde öncelikle bonservisi elinde olan futbolculara yönelen Beşiktaş Yönetimi, İsmail Köybaşı ve Dusko Tosic'in kadroda yer almasından dolayı sol bek transferinde aceleci davranmayacak. Ekonomik koşuların oluşması halinde bu transfer gerçekleştirilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER