‘BEN SÜPER LİG’E GELDİM’

Kırmızı-beyazlıların ilk transferi sol bek Gökhan Meral sözleşmeyi imzaladı. Başarılı savunmacı, “Bana ‘1. Lig’den niye 2. Lig’e geldim’ diye soruyorlar. Ama kimse farkında değil, ben Süper Lig’e transfer yaptım. Bu benim için futbolculuk başarısıdır” dedi

‘BEN SÜPER LİG’E GELDİM’

‘KATKI SAĞLAYACAĞINA İNANIYORUZ’

Yılport Samsunspor, Nuri Asan Tesisleri’nde savunma oyuncusu Gökhan Meral ile iki yıllık sözleşme imzalandı. Düzenlenen imza törenine Teknik Menajer Yücel Uyar katıldı. Uyar, “2019-2020 futbol sezonunun ilk transferini gerçekleştiriyoruz. Gökhan ile iki yıllık sözleşme imzalayacağız. Bizim transfer listemizin üst sıralarında olan ve izlediğimiz oyunculardan birisiydi. Aramızda olmasından, bizim formamızı giymesinden son derece mutluyuz. İnşallah Yılport Samsunspor camiasına hayırlı olacak. İyi performans sergileyeceğinden şüphemiz yok. Çünkü kendisi iyi bir profesyonel, devamlılığı son derece yüksek olan bir arkadaşımız. Takımımıza katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

‘BEN VE AİLEM GURURLANDI’

Samsunspor’a transfer olduğu için mutlu olduğunu belirten Gökhan Meral ise, “Samsunspor gibi büyük bir camiada olmak gurur verici bir durum. Ben ve ailem de gururlandı. Buraya şampiyon bir takımdan geldim. Orada şampiyon olduk ama şampiyonluğu tam tadamadım. İnşallah bu sene burada şampiyonluğu tadıp daha büyük bir sevinç, mutluluk yaşamak isterim. Bana ‘1. Lig’den niye 2. Lig’e geldim’ diye soruyorlar. Ama kimse farkında değil, ben Süper Lig’e transfer yaptım. Bu benim için futbolculuk başarısıdır” şeklinde konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER