Başkanımızın Güvenini Boşa Çıkarmadım

Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, teknik direktör İbrahim Üzülmez'in sözleşmesini uzattı.

Başkanımızın Güvenini Boşa Çıkarmadım

Beştepe  İlhan Cavcav Tesisleri'nde, kulüp genel sekreteri Sinan Gürsoy ve asbaşkan Arif Ölmez ile bir araya gelen Üzülmez, kendisini bir yıllığına daha başkent ekibine bağlayan sözleşmeye imza attı.

ÜZÜLMEZ, CAVCAV'I ARADI

İbrahim Üzülmez, imzanın ardından kulüp başkanı  İlhan Cavcav'ı arayarak, başarılarının devam edeceğini vurgulayıp, imzanın her iki taraf için de hayırlı olması temennisinde bulundu.

Üzülmez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kırmızı-siyahlı kulüple sözleşme yenilediği için mutlu olduğunu söyledi.

"PERFORMANSIMIZI TÜM KAMUOYU TAKDİR EDİYORDU"

Sezonun ikinci yarısında takımın başına gelmesinin ardından yakaladıkları başarılı performansı yeni sezonda da sürdürmeyi hedeflediklerini belirten Üzülmez, "Çok mutluyum. Oyuncularımızla güzel bir birliktelik yakaladık. Performansımızı zaten tüm kamuoyu takdir ediyordu. Başkanımız da takdir etti ve bize bu imkanı tanıdı." dedi.

"BAŞKANIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMADIM"

Başkan  İlhan Cavcav'ın en başında da kendisine güvendiğini belirten  İbrahim Üzülmez, "Sayın başkanımızın güvenini boşa çıkarmadım. Bu imza, aynı zamanda başarımızın ve performansımızın tesadüf olmadığının da göstergesidir. Biz, çalışarak bu noktaya geldik. Yeni sözleşme bizi daha fazla motive edecek ve hep birlikte bu kulübü daha güzel yerlere taşıyacağız." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER