Başkan Yılmaz’dan Samsunspor kampanyasına destek 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Valilik bünyesinde Samsunspor’un mali krizden kurtarılması için başlatılan kampanyaya destek verdi, birliktelik çağrısında bulundu. Yılmaz, "En kötü gün bugünse, biz yine varız." dedi.

Başkan Yılmaz’dan Samsunspor kampanyasına destek 

Samsunspor'da yaşanan mali krizlerin ardından, valilik öncülüğünde kampanya başlatıldı. 
Herkesim den büyük destek gören kampanyaya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’da destek verdi. Sosyal medya hesabından çağrıda bulunan Başkan Yılmaz, takımın zorlu süreçte herkesimin desteğini beklediğini belirterek, “En kötü gün bugünse, biz yine varız.” dedi.
Başkan Yılmaz, paylaşımında şu ifadeleri kullandı, “Samsunumuzun markası olan Samsunsporumuzun bu zorlu süreci tüm kesimlerin desteğini beklemektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak takımımıza bundan önce olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. En kötü gün bugünse, biz yine varız. Valiliğimizin başlattığı kampanyaya sonuna kadar desteğiz.” ifadelerini kullandı.

KAMPANYA FUTBOLCU ALACAKLARI İÇİN 

Samsun Valiliği, mali açıdan sıkıntılı günler geçiren ve futbolcuları bir bir serbest kalan Samsunspor için yardım kampanyası başlatmıştı. Büyük ilgi gören kampanya kapsamında Valilik öncülüğünde İl Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Hayri Şen ve İl İdare Kurulu Müdürü Dursun Teke’den oluşan bir Yardım Toplama Komitesi oluşturuldu. Toplanan paralar ise Samsunspor'un borçlu olduğu alacaklılarına ödenmeyecek, tamamı doğrudan Samsunspor’daki futbolcu alacaklarına aktarılacak.
Hesap numaraları: 

HALKBANKASI SAATHANE ŞUBESİ : TR40 0001 2001 5360 0005 1000-10        
Hesap No: 1536 051 000 10
 

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER