Ayite’yi kaçırmak istediler

Samsunspor’un bu hafta Elazığspor ile oynayacağı müsabaka öncesi ilginç bir iddia ortaya atıldı. Elazığspor’un transferin son günlerinde Ayite’yi İstanbul’da kaçırmak istediği ortaya çıktı

Ayite’yi kaçırmak istediler

Samsunspor, ligin 9. haftasında bu hafta deplasmanda Elazığspor ile karşılaşacak. Zorlu 90 dakika öncesi Ayite için iki kulübün daha önce karşı karşıya geldiği ortaya çıktı. Futbolda 2017-2018 sezonu birinci transfer ve tescil döneminin sona ermesine birkaç gün kala Samsunspor görüşmek üzere Ayite’yi İstanbul’a davet etti. Elazığsporlu yöneticilerin de Ayite ile temasa geçtiği ve oyuncuyu ikna etmek için İstanbul’a geldiği belirtildi. 

YÖNETİCİLER TARTIŞTI

Ayite ile temasa geçen Elazığsporlu yöneticiler oyuncuyu özel araçla İstanbul’dan kaçırmak istediler. Fakat Samsunsporlu yöneticilerin devreye girmesiyle Ayite Elazığspor’a gitmekten vazgeçti. İki takım yöneticilerinin İstanbul’da karşı karşıya geldiği ve sert tartışmaların yaşandığı ortaya çıktı. Samsunpor’un ise gitmemesi için Ayite’ye 400 bin TL peşinat verdiği ve bunun üzerine Ayite’nin kırmızı-beyazlı ekibe imza attığı belirtildi.

Fatih TUTAR
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER