Atakum tarih yazdı

4 ayrı yaş kategorisinde Türkiye final grubuna yükselerek en başarılı amatör spor kulübü olmayı başaran Atakum Belediyespor, U17 takımının üçüncülük kupasını kaldırmasıyla sezonu tamamladı

Atakum tarih yazdı

Atakum Belediyespor U17 takımı Zonguldak’ta oynanan Türkiye Şampiyonası Finali’nde yarı final maçın kaybederek üçüncülük maçı oynamaya hak kazanmıştı.

Turuncu-mavililer, önceki üçüncülük maçında karşılaştıkları Sakarya Harb-İşspor’u ise 4-1 yenerek Türkiye üçüncülüğü kupasını kaldıran taraf olmuştu. Atakum Belediyespor 4 ayrı kategoride Türkiye final grubuna yükselerek bu sezonun en iyi amatör spor kulübü olmayı da başardı.

OYUNCULARIMI KUTLUYORUM

Atakum Belediyespor U17 takımı Teknik direktörümüz Özgür Cinel, “Buraya gelirken hedefimiz final oynamaktı. Yarı final maçında yakaladığımız pozisyonları değerlendiremeyince 3.’lük için sahaya çıktık. Güzel futbolumuzu 4 golle süsleyen ve bin 500 takım arasından Türkiye 3.’sü olan oyuncularımızı kutluyorum. Dostane yaklaşım ve misafirperverliklerinden dolayı Zonguldak ASKF, TÜFAD  ve İl temsilciğine teşekkür ederiz" dedi.
Mustafa ATASEVEN
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER