‘ASLA KÖTÜ NİYET YOK’

Samsunspor A.Ş'nin en büyük ortağı olan Yıldırım Holding'in İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Sakaryaspor maçı öncesi yaptığı tepki çeken açıklaması için sosyal medya hesabından özür diledi. Yıldırım, “Heyecandan cümlem yarım kalmış. Asla kötü niyet yok. Öküzün altında buzağı aramayın” dedi

‘ASLA KÖTÜ NİYET YOK’

‘CÜMLEM YARIM KALMIŞ’

Samsunspor A.Ş'nin en büyük ortağı olan Yıldırım Holding'in İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’a bazı taraftarlar, Sakaryaspor ile oynanan maçtan önce yaptığı açıklamada kullandığı bazı cümleler nedeniyle tepki göstermişti. Yıldırım, taraftarın kendisine verdiği tepki üzerine sosyal medya hesabından acıkmalar yaptı. Yıldırım, “Heyecandan cümlem yarım kalmış. Asla kötü niyet yok. Öküzün altında buzağı aramayın. Gelin kulübe yardım edin ve Samsunspor'a yakışan iyi günleri yaşatalım. Parasız saadet olmaz derlerdi. Samsunspor bunu öğrenmişti” dedi.

‘DEMEKM İSTEDİĞİM FARKLI İDİ’

Taraftarların sosyal medya üzerinden verdiği cevaplara ise Yıldırım şu şekilde karşılık verdi: “Lütfen gel, ver benim harcadığım tüm parayı geri. Samsunspor A.Ş.'nin patronu hemen siz olun. Sonra çıkın hava attın. Bakın böyle muhalefet yapın, yarın Samsunspor'u tekrar kayyuma bırakırız. Beni böyle korkutamazsınız. Biz istenmediğimiz yerde zorla durmayız. Çok doğru diyorsunuz. Demek istediğim asla o olamaz. Düşük bir cümle olmuş. O laf ne bana ne Samsunspor'a yakışmış. Özür diliyorum. Demek istediğim tamamen farklı idi. Sadece eksik söylem olmuş. Anlayanlar anlıyor benim ne demek istediğimi. Samsunspor'a olan sevgimi yok etmeyin.”

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER