Asamoah transfer olacak mı?

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Transfer gelişmeleri hakkında bilgi verdi.

Asamoah transfer olacak mı?

Sarı kırmızılı taraftarların merakla beklediği transferler gelişmeleri hakkında bilgi veren Fatih Terim, son dönemlerde medyada yer alan Asamoah haberlerine de değindi.

Fatih Terim, “Her zaman oyuncuya ihtiyacınız olabilir. Vereni fazla, alanı az tarafı tercih ediyorum ben her zaman. Geldiğim ilk gün sol bekimiz yok dedim zaten. Onun için arayışlarımız var.''dedi.

Asamoah transferini zayıf ihtimal olarak değerlendirdi

Asamoah transferi hakkında da konuşan Terim,  ''Asamoah hakkında bilgi vereyim. Benden önce gelişmiş bir olay ama olma ihtimali zayıf olarak görünüyor. Alternatiflere bakıyoruz. Bizim istediğimize, sistemimize, ekonomimize uygun isimler olsun. Galatasaray taraftarlarının seveceği, fark yapacak bir isim bakıyoruz. Bu da kolay değil tabi. Burada kurduğumuz kamp içerisinde dünyanın her tarafını tarıyoruz, diyaloglar içindeyiz. En kısa zamanda getirmek istiyoruz.

Devre arası transfer çok doğru durmuyor açıkçası. Herkes iyi giderken, kendi oyuncusunu niye versin? Böyle bir atmosferde belki bir, belki iki transfer olabilir. Ancak üçü geçmez. Önce ihtiyacımızı gidermek istiyorum. O da sol bek. Ondan sonra teknik heyetin aklında bir şeyler var. Belki bir sürpriz yapabiliriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER