Antrenörler toplantı yaptı

2018 yılı Ekim Ayı Antrenör Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı, İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz başkanlığında yapıldı. Antrenörlerin sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Karayılmaz, sporu tabana yayacak uzun vadeli planlar konusunda fikir alışverişinde bulundu

Antrenörler toplantı yaptı

ANTRENÖRLER KATILDI

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 2018 yılı Ekim Ayı Antrenör Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz başkanlığında gerçekleştirildi. Canik Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörler katıldı.

GENEL DURUM MASAYA YATIRILDI

Gerçekleştirilen toplantının gündem maddesi; antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları ile İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri, ulusal ve uluslararası dereceler, gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili konuların üzerinde duruldu.

FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPTILAR

Antrenörlerin sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Karayılmaz, sporu tabana yayacak uzun vadeli plan ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi gibi konularda antrenörler ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER