Anakent Son Virajda!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, 1. Lig yolundaki dörtlü finaller için Isparta'ya gitti. Kırmızı-Beyazlılar, final grubunun ilk maçında Ankara Ormanspor'la karşı karşıya gelecek

Anakent Son Virajda!

İKİ GÜN HAZIRLIK YAPACAKLAR

Türkiye Basketbol 2. Lig final grubuna yükselen Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, çift devreleri lig usulü oynanacak olan karşılaşmaların ilk ayağı için dün geç saatlerde Isparta'ya hareket etti. Kırmızı-Beyazlılar, finallerin ilk maçında Cuma günü Ankara Ormanspor'la kozlarını paylaşacak. Temsilcimiz maça kadar olan iki günlük süreyi müsabakaları oynayacağı Işıkkent Spor Salonu'nda hazırlık yaparak geçirecek.

İLK RAKİP ANKAR ORMAN

Kırmızı-Beyazlılar, Isparta'da kaderini belirleyeceği finallerin ikinci maçında ise Beylikdüzü Belediyesi İstanbulspor'la karşı karşıya gelecek. Temsilcimiz son maçında ise Bursaspor'la kozlarını paylaşacak. Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, finallerin ikinci ayağı olan Sakarya'ya ise Isparta'dan direk geçecek. Sakarya'daki maçların sonucu ise lige çıkacak olan iki takımı belirleyecek. Kırmızı-Beyazlıların buradaki mücadelesi ise 13-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.


Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER