Anakent Alt Yapıda Tarih Yazıyor!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, voleybol alt yapısında tarih yazıyor. Kırmızı-Beyazlılar, küçükler kızlar, yıldız kızlar ve genç kızlar kategorilerinde Türkiye Finallerine yükselmeyi başardı.

Anakent Alt Yapıda Tarih Yazıyor!

Voleybol Şube Sorumlusu Yılmaz Kara, finallerde Samsun'u en güzel şekilde temsil edeceklerini söyledi

2 YILDA BÜYÜK BAŞARI

Kurulmasından bu yana sadece 2 yıl geçmesine rağmen voleybol alt yapısında büyük bir ivme yakalayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, başarıdan başarıya koşuyor. A takım düzeyinde şampiyon olarak Voleybol Bayanlar 2. Ligi'nde yükselen Kırmızı-Beyazlılar, küçük kızlar, yıldız kızlar ve genç kızlar kategorilerinde de adından sıkça söz ettiriyor. Temsilcimiz Türkiye Finallerine 3 alt yapı takımı ile de yükselmeyi başardı.

FİNALLER İZMİR'DE

Genç kızlar 30 Mayıs - 6 Haziran, yıldız kızlar 8-14 Haziran ve küçük kızlar ise 17-24 Haziran tarihleri arasında İzmir'de yapılacak olan Türkiye Finallerinde ilimizi temsil edecekler. Takımların başında Finallere Başantrenör Taşkın Taşkıran ve Yardımcı Antrenör Refai Bektaş görev alacak. Temsilcimizde hedef 3 kategoride de geriye derece ile dönmek. Finallerin hazırlıkları ise tüm hızıyla devam ediyor.

'ALT YAPIYA ÖNEM VERİYORUZ'

A takımın başarının yanı sıra alt yapıya da büyük önem verdiklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Voleybol Şube Sorumlusu Yılmaz Kara, "Gelecek adına alt yapının önemi tartışılmaz. Bizde Anakentspor olarak, önümüzdeki dönemler için iyi bir alt yapı oluşturarak yatırım yapıyoruz. 3 takımımızın da finallere yükselmesi bizleri gururlandırdı. İnşallah geriye kupalar ile dönecekler. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a da verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER