Alp Yalman Geri Dönüyor!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, eski başkanlardan Alp Yalman ile Sportif A.Ş'de yönetime girmesi konusunda anlaşma sağladı.

Alp Yalman Geri Dönüyor!
Galatasaray'da futbol şubesinin belirsizliği ve yönetimde hiçbir ismin şubeye yakın olmaması üzerine başkan Dursun Özbek, eski başkanlardan Alp Yalmanile Sportif A.Ş.'de yönetici olması için anlaştı.

ÖZBEK'E DANIŞMANLIK VERECEK

Galatasaray'da uzun yıllar yöneticilik ve 1990-96 yılları arasında 6 yıl başkanlık yapan Alp Yalman, Sportif A.Ş'de Akil Adam olarak görev yapacak ve başkan Dursun Özbek ile kardeşi Mehmet Özbek'e danışmanlık yapacak.

ESKİ FUTBOLCULARLA İLETİŞİMİ SÜRÜYOR

Galatasaray'da genç bir yönetici iken Faruk Süren'le beraber 1986 yılında Jupp Derwall'i getirerek Sarı Kırmızılı kulübün tarihini değiştiren isimlerin başında gelen Alp Yalman'ın Galatasaraylı eski futbolcularla ve futbol dünyası ile çok sıkı ilişkilerini hala yakından sürdürdüğü biliniyor.

BAŞKANLIĞI KAYBETMİŞTİ

Alp Yalman, Ünal Aysal'ın başkanlığı bırakmasının ardından yapılan olağanüstü seçimde başkan adayı olmuş ancak seçimi Duygun Yarsuvat'a kaybetmişti.

DURSUN ÖZBEK, ALP YALMAN BERABERLİĞİ

Dursun Özbek bu hamlesiyle futbol şubesini Alp Yalman'a teslim ederken, böylece seçim baskılarına karşı koyacağı ve gelecek sezon için Alp Yalman ile birlikte yol haritası belirledikleri öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER