Alex de Souza, Colin Kazım'ın Transferinde Referans Oldu

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza, Colin Kazım'ın Coritiba'ya transferinde referans oldu.

Alex de Souza, Colin Kazım'ın Transferinde Referans Oldu

Fenerbahçe'de bir dönem birlikte forma giyen  Colin Kazım Richards ve Alex de Souza bu sefer farklı bir şekilde bir araya geliyor. Futbolu bırakan ve eski kulübü Coritiba'nın transferlerinde aracı olan  Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza,  Celtic'te forma giyen Türk futbolcu  Colin Kazım'ı  Brezilya kulübüne kazandırmak üzere.

AÇIKLAMA GELDİ

Coritiba kulüp yöneticisi Valdir Barbosa, " Colin Kazım ile bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisi Salı günü Coritiba'ya gelecek. Eşi Brezilyalı ve kendisi de burada forma giymek istiyor. Teknik direktörümüz oyuncu hakkında Alex ile bir görüşme gerçekleştirdi." ifadelerini kullanarak kulübün oyuncuya olan ilgisini doğruladı.

REFERANS OLDU

Fenerbahçe ve Coritiba'nın efsane isimlerinden Alex de Souza,  Brezilya basınına oyuncuyla ilgili yaptığı açıklamada, " Colin Kazım benimle birlikte oynadığı sürede çok genç bir futbolcuydu. Ancak her iki kanatta rahatlıkta oynadığını söyleyebilirim. En iyi zamanlarını önce  Zico yönetiminde kanatlarda oynayarak geçirdi. Ancak dürüst olmak gerekirse benim de  Colin Kazım hakkında çok fazla bir bilgim yok. Çünkü uzun zamandır kendisini izleyemiyorum. Umarım kendisi fiziksel açıdan Coritiba'ya uygun bir futbolcu olur. Çünkü  Colin Kazımkarakteristik açıdan enteresan bir oyuncu." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER