Ahmet Cebe'den önemli açıklamalar

Samsunsporlu futbolculardan Ahmet Cebe ve Enes İslam İlkin, Erzurumspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Galibiyet elde edeceklerini söyledi.

Ahmet Cebe'den önemli açıklamalar

Hafta sonunda oynanacak olan Erzurumspor mücadelesine hazırlanmaya devam eden Samsunspor'da oyuncular galibiyet hedefliyor. Son 2 haftada toplanan puanlara br 3 puan eklemenin amacında olan kırmızı beyazlı futbolcular maçı kazanacaklarına emin.

Takım kaptanlarından Ahmet Cebe, sahalarında oynayacakları maçlarda puan kayıplarının olmamasının gerektiğini söylerken bu hafta oynanacak olan Erzurumspor mücadelesinden kazanılacak 3 puanla üst basamaklara yaklaşılabileceğini kaydetti.

Hepimiz durumun bilincindeyiz

Ahmet Cebe, Önümüzdeki süreçte 1 ayda 7 maç oynayacağız. Bu maçların hepsi de birbirinden önemli. Bu maçlardan iyi puanlar çıkartabilirsek, yukarılara doğru yaklaşabiliriz. Bunu başaracağımıza inanıyoruz. Takım arkadaşlığı çok iyi bir seviyeye geldi. Son maça da bu arkadaşlığı yansıtmak istiyoruz. Yaşadığımız sürecin ardından iyi kenetlendik, yapılacak başka bir şey de yok. Hepimiz durumun bilincindeyiz. Güçlü karakterlere sahip futbolcularız. Son maçlardaki başarının sırrı da bu bence. Karakteriniz zayıf olursa motivasyonunuz biraz düşebilir. Motivasyonumuzun yüksek olması, takımın karakterinin güçlü olmasını gösteriyor” diye konuştu.


Takımın bir diğer oyuncusu Enes İslam İlkin ise, “Bana güvenen insanları pişman etmek istemiyorum. Adana Demirspor maçında çok iyi bir futbol sergiledik. Son 20 dakika tamamen kenetlendik. 2. golü de bulduk ama hakem vermedi. Şu andaki performansımdan memnunum, daha iyisini yapmak için çalışıyorum. Yaşım şu anda çok genç. Hocam bana şans tanıdığı için çok mutluyum. İlk önce Samsunspor’da büyük başarılar yakalamak istiyorum. Burada büyük başarılar yakaladıktan sonra da gerisini Allah bilir. Şu anda Milli Takım’ın alt yaş kategorilerinde oynuyorum. Milli Takım hedefim de A Milli Takım’a yükselmek. İnşallah ay-yıldızlı formayı A takım formasını da terletirim” dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER