4.Dragon Bot Yarışları Nefes Kesti

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Dragon Bot Yarışları bugün sonra erdi. Buna göre 3 kategori halinde yapılan yarışları kazananlar kupalarına kavuştu

4.Dragon Bot Yarışları Nefes Kesti

3 KATEGORİ HALİNDE YAPILDI

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve geleneksel hale gelen Dragon Bot Yarışları 3 kategori halinde yapıldı. Sport, fun sport ve fun fun olarak gruplarında ilk 3 giren takımlar para ödülü ve kupa almaya hak kazandılar. Sport grubunda birinciliği Anakent Spor Kulübü alırken, ikinci Fırtına Timi oldu. Ayıboğanlar takımı ise kendilerine 3. sırada yer buldu. Fun sport gurunda ise birinciliğe OMÜ DAK takımı uzandı. İkinciliği Kültür Turizm A.Ş.’nin aldığı yarışta üçüncü takım ise Ballıca Fırtınası oldu. Fun fun grubunda ise Atakum Deniz Spor Kulübü birinci oldu. İkinci olan takımın Bozkurtlar olduğu yarışmanın üçüncülüğünü ise Hürikan Tim olarak yarışan takım elde etti. Havanın kapalı ve yağışlı olmasına rağmen halkın ilgisinin çok yoğun olduğu yarışmalar her zamanki gibi zevkli heyecanlı dakikalara sahne oldu.

SAMULAŞ A.Ş. SENEYE İDDİALI

Öte yandan Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş., toplam 21 takımın katıldığı 4. Dragon Bot Yarışlarına iki takım birden katıldı. Bakım Onarım Müdürlüğü ve Mali İşler Müdürlüğü personelinden oluşan Samulaş Gönüllüler ekibi ile makinist ve otobüs sürücülerinden oluşan Samulaş Ünlüler ekibi ilk turda yarışa veda etti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan takım kaptanı Bakım Onarım Müdürü Ziya Kalafat, “Amacımız birlik ve beraberliğimiz daha fazla geliştirerek iş motivasyonumuzu arttırmak. Bunun için de çeşitli etkinliklerde yer alıyoruz ve yer almaya da devam edeceğiz. Gelecek sene yapılacak olan Dragon Bot Yarışlarına ise daha iddialı hazırlanacağız. Seneye 4 takımla mücadele vermeyi düşünüyoruz” dedi.

 

Mustafa ATASEVEN

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER