14 YIL SONRA…

Samsunspor, 14 yıl aradan sonra parkeye geri döndü. Kırmızı-beyazlılarda Başantrenör Gökhan Taştimur, Genel Menajer Coşkun Zeren ve Takım Menajeri Gürol Karamahmut oldu. Şimdi sıra transfere geldi. Samsun ekibi kadrosunu oluşturmak için çalışmalara başladı

14 YIL SONRA…

SIRA BASKETBOLCULARDA

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor’un basketbol şubesi resmen devralan Samsunspor, yeni sezon planlamasına hızlı bir giriş yaptı. Kırmızı-beyazlı kulüpte Basketbol Şube Sorumluğuna Ali Kemal Gedikli getirilmişti. Başantrenör Gökhan Taştimur, Genel Menajer Coşkun Zeren, Takım Menajeri Gürol Karamahmut olmuştu. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun (TBF) kulübü Türkiye Basketbol 1. Lig’e katılım başvurusunu önceki gün kabul etmesinin ardından sıra transfere geldi.

BÜTÇE OLUŞTURULACAK

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, dün İstanbul’dan Samsun’a döndü. Yönetim kurulunun yapacağı toplantıda, basketbol takımı ile ilgili oluşturulacak bütçeye göre transfer çalışmalarına start verilecek. Samsunspor, 2004-2005 sezonunda Süper Lig’e yükselmesine rağmen o dönemki yönetim kurulunun aldığı kararla şube kapatıldığı için mücadele edememişti. Kırmızı-beyazlı kulübün, tekrar parkeye dönmesi basketbol severler tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER