10 Yılda 160 Transfer

Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı, ekonomik sıkıntılar içerisinde bulunan Samsunspor Kulübü'nün son 10 senede toplam 160 oyuncu transferi gerçekleştirdiğini söyledi

10 Yılda 160 Transfer
Samsunspor Divan Kurulu Başkanlığı 5 gündem maddesinden oluşan bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Samsunspor Nuri Asan Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya Divan Kurulu üyeleri katıldı. Basına açık gerçekleştirilen toplantıda Divan Kurulu’nun göreve talip olmasının nedenleri, Tüzük değişikliği, TFF’ye yazılan yazılar ve cezalar, Samsunspor’un içinde bulunduğu ekonomik sorunlar ve Umar hakkında yapılan araştırmalar kamuoyuyla paylaşıldı.
Divan Kurulu olarak Samsunspor’a aidat geliri kazandırdıklarını belirten Başkan Sadi Subaşı, “Yönetimden bize aidatların toplanmadığı yönünde bir sıkıntı dile getirildi. Bu konuda biz kendi aramızda topladığımız parayla bir eleman tahsis ettik. Bu bankacı emeklisi arkadaşımız bizim de tahminlerimizi aşarak 70 bin liraya yakın bir aidat parası topladı. Biz de bu parayı kulübe aktardık. Bu aidatlar arasında 2016 yılı aidatları da yok. 2011 ve 2015 yıllarındaki aidatların toplamıdır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER