Süleyman Sazak'tan Oktay Vural Hakkında Şok İddia!

MHP Genel Başkan adayı Süleyman Sazak, MHP Grup Başkanvekilliği'nden istifa eden Oktay Vural için yeni bir iddiada bulundu

Süleyman Sazak'tan Oktay Vural Hakkında Şok İddia!
MHP Genel Başkan adayı Süleyman Servet Sazak, muhalif isimlerin 19 Haziran'da yaptığı tüzük kurultayını eleştirerek, MHP yönetiminde karmaşa olabileceğine işaret etti. Sazak, "Burada başka bir yönetim ortaya koyuyorlar. Bu iki tane MHP demek" dedi.

Habertürk TV'de konuşan Süleyman Sazak, MHP'de yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın görevinden istifa etmesi hakkında konuşan Sazak, "Ya kendisi aday olacaktır, ya da başka bir arkadaşın yanına katılacaktır" ifadelerini kullandı.

"YAPILAN İŞ YANLIŞ"

Süleyman Sazak, muhaliflerin 19 Haziran'da düzenledikleri tüzük kurultayını da değerlendirdi. "Kurultaydan çıkacak sonuç belliydi" diyerek neden katılmadığını anlatan Sazak, "Bundan sonraki süreçte, kongre kararı ve kararında alınmış 13 madde var. Burada başka bir yönetim ortaya koyuyorlar. Bu iki tane MHP demek. MHP'de ciddi değişim talebi var. Arkadaşlar yapılan işin yanlışlığını ifade ettiler" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER