'Reis Beni Başkan Yapar mısın?'

Tarabya Meydanı'nda makam aracını durduran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a topluluktan biri 'Reis beni Başbakan yapar mısın? Benden daha sadık dost bulamazsın' diye seslendi

'Reis Beni Başkan Yapar mısın?'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Saat 11.00'da Malatya'ya gitmek üzere Tarabya Köşkü'nden çıktı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın eşlik ettiği Cumhurbaşkanı, Tarabya Meydanı'na geldiğinde makam aracını durdurdu.

SİMİTÇİDEN SİMİT ALDIRDI

Erdoğan, Tarabya Meydanı'nda gördüğü Sokak Simitçisinden simit aldırdı. Korumalar simirleri alırken simitçi de  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elini öptü.

"BENİ BAŞBAKAN YAPAR MISIN?"

Bazı vatandaşlar da, Erdoğan'ın yanına gelerek sohbet etti. Vatandaşlardan biri, "Reis, beni Başbakan yapar mısın? Benden daha sadık dost bulamazsın" diye seslendi.

MALATYA'YA GİTTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra  Atatürk Havalimanı'na geçti.  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı,  Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde Ulaştırma  Denizcilik ve Haberleşme Bakanı  Binali Yıldırım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu,  İstanbul Valisi  Vasip Şahin,  İstanbul İl Emniyet Müdürü  Mustafa Çalışkan ve diğer ilgililer karşıladı.

Erdoğan, Özel TC-ATA adlı uçakla saat 11.30'da  Malatya'ya gitmek üzere yola çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER