Meral Akşener 27 Ocak’ta Samsun’da

25 Ekim'de kuruluş programı ile siyasette taşları yerinden oynatan İyi Parti'nin Samsun'daki il ve ilçerdeki teşkilatlanma çalışmaları tamamlandı.

Meral Akşener 27 Ocak’ta Samsun’da

İyi Parti teşkilatları bugün ilk kez kamuoyuna tanıtılacak. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise 27 Ocak Cumartesi günü Samsun’a geliyor

Partileşme çalışmaları sonrasında 200 kişilik kurucular kurulu tarafından Türkiye'nin 87. siyasi partisi olarak kurulan İyi Parti'nin Samsun'daki teşkilatlanma çalışmaları tamamlandı. İyi Parti kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, bugün düzenleyeceği basın toplantısıyla İyi Parti il ve ilçe yöneticilerini kamuoyuna tanıtacak. İyi Parti İl Başkanlığı binasının açılış töreni ise, Genel Başkan Meral Akşener’in katılımıyla 27 Ocak’ta yapılacak.

ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK KOYACAKLAR

İyi Parti İl Başkanı Ömer Süslü başkanlığındaki il ve ilçe yöneticileri bugün ilk olarak saat 10'da Atatürk Anıtı'na çelenk koyacak. Ardından Anıt karşısı Saren Otel'de tüm teşkilat yöneticilerinin katılımıyla basın toplantısı yapılacak, ilçe başkanları kamuoyuna tanıtılacak.

MERAL AKŞENER GELİYOR

Bu arada İyi Parti’nin Samsun’daki İl Başkanlığı binasında tadilat çalışmaları da sona ermek üzere. İl binasının açılış töreni 27 Ocak’ta İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katılacağı törenle açılacak. Meral Akşener’in Samsun programı ile ilgili çalışmaların da devam ettiği öğrenildi.

Gülsüm ATİK

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER