Kılıçdaroğlu'na eleştiri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun memleketi Tunceli'deydi. Ünal, ana muhalefet liderine eleştirilerde bulundu.

Kılıçdaroğlu'na eleştiri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, “Bu ülkenin başında Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir lider olsaydı halimiz ne olurdu bir düşünün. 30 saniye içerisinde 4 defa fikir değiştiriyor. Geçen gün Ayşe Arman’ın programında 30 saniyede dört defa fikir değiştirdi. Ve sistematik olarak maalesef bir defa olsun bu milletin yanında yer almak yerine kendi ülkesini yurt dışına şikayet ediyor.

Almanya’ya, İngiltere’ye gidiyor ve burada ’Türkiye’de can güvenliği yok’ diyor. Bizler bu ülkeye, yatırımcılar, turistler gelsin, Türkiye’nin ekonomisi dünyayla entegre olsun, FETÖ’nün 15 Temmuz darbesinin izleri silinsin, Türkiye normalleşsin diye mücadele veriyoruz. Adam gidip, ’Türkiye’de mahkeme yok, adalet yok, darbeciler yargılanmıyor” diyor. Bay Kemal 15 Temmuz gecesi o darbeciler suçüstü yakalandılar, bu ülkenin bağımsız ve tarafsız mahkemelerinde şuanda hesap veriyorlar.

Sen bu ülkenin itibarıyla oynayamazsın, hele hele FETÖ’nün ağzıyla konuşamazsın. ’Bylock’tan dolayı 11 bin kişiyi mağdur ettiniz’ diyor. Demiyor ki bu devlet 15 Temmuz gibi bir işgal girişimi yaşamasına rağmen, dört tane terör örgütüyle mücadele etmesine rağmen, kılı kırk yarıyor.

FETÖ’cülerin Bylock kullanıcılarını perdelemek için onların oluşturduğu yanlış sinyal veren programları bile büyük bir titizlikle araştırıp inceliyor, ortaya çıkarıyor, mağduriyetleri engelliyor demesi gerekirken devlet mağduriyet oluşturuyor diyor. Bu aziz devlet kimse mağdur olmasın diye kılı kırk yarıyor" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 08:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER