Kılıç, İstanbul'dan aday

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, İstanbul'dan aday gösterildi.

Kılıç, İstanbul'dan aday

24 Haziran'da gerçekleşecek milletvekili seçimlerinde 27. dönem adayları merakla beklenirken, listelerde süpriz değişikliklerde yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uzun süre özel kalem müdür yardımcılığı görevini üstlenen   Akif Çağatay Kılıç, Samsun'dan 24. dönem milletvekili seçildi.

Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı yapan Kılıç, 27. dönem milletvekili seçimlerinde İstanbul 3. Bölge 3. sıradan AK Parti milletvekili adayı oldu. Samsun adaylığından İstanbul adaylığına kaydırılan Kılıç, parti içerisinde bir çok önemli görevi üstlenmişti.

SAMSUN'DAN HİÇ BİR ZAMAN KOPMAYACAĞIM

Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, sosyal medya hesabından adaylığıyla ilgili açıklama yaptı. Kılıç, "27. Dönem İstanbul Milletvekili adayı olarak durmak yok çalışmaya devam.Bu vesileyle bu zamana kadar beni bağrına basan Samsun'lu hemşerilerime çok teşekkür ederim. Memleketim Samsun'dan hiç bir zaman kopmadım bundan sonra da kopmayacağım.Hep birlikte yeni zaferlere inş." mesajı verdi.

Samsun Milletvekili Adayları  1.Ahmet Demircan 2.  Yusuf Ziya Yılmaz 3. Çiğdem Karaaslan 4. Fuat Köktaş 5. Orhan Kırcalı 6.Bekir Keleş 7.Elif Coşkun Bilgin 8.Caner Göktepe 9.Muhammet Yasir Okudan olarak belirlenmişti. Hasan Basri Kurt, listelerde yer almaı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER