Kemal Kılıçdaroğlu'na Benzerliği Şaşırttı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili'nin birbirine olan benzerlikleri herkesi şaşırttı.

Kemal Kılıçdaroğlu'na Benzerliği Şaşırttı

İstanbul'da Esenler Atışalanı Ortaokulu'nda geçekleşen 2016-2017 eğitim-öğretim yılı açılışı töreninde konuşma yapan Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na benzerliği dikkat çekti.

Atışalanı Ortaokulu’nda yeni eğitim-öğretim yılının açılışı nedeniyle tören düzenlendi. 15 Temmuz şehitlerinin de anıldığı etkinlikte, Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili'nin konuşma yapmak için kürsüye geldiği sırada herkes şaşkına döndü.  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na olan benzerliğiyle dikkat çeken Bilgili'yi törendekiler şaşkın bakışlarla izledi.

Öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileğinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, "Biz milli eğitim bakanlığı olarak öğrencilerimize vatanın, kardeşliğin, özgürlüğün ne demek olduğunu ne anlama geldiğini ve nasıl bir kutsal değer olduğunu öğretiyoruz. Ama 15 Temmuzdan sonra bu değerlerin korunması için gerekirse canımızı feda edebilmeyi de öğretmeye çalışıyoruz" dedi.

Öğrencilere hain darbe girişimini anlatan 15 Temmuz Demokrasi gazisi Ali Başkan,  ise "Tanklar, kalabalığın üzerine yürüdü. O sırada bana da çarptı. Baktığımda ayağım kanlar içindeydi. Benim için bu hiç önemli değil yeter ki vatan sağolsun” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER