İsmail Türk Haklı mı Çıktı?

TBMM Genel Kurulunda Devlet Bahçeli ve Tuğrul Türkeş karesi objektiflere yansıdı

İsmail Türk Haklı mı Çıktı?

Dokunulmazlıklar konusu ilgili anayasa değişiklik teklifinin görüşmelerinin sürdüğü TBMM Genel Kurulunda Bahçeli ve Türkeş’in samimiyeti objektiflere yansıdı.Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, teklifin ikinci maddesi için oy kullanmaya giderken MHP grubunun ilk sırasında oturan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir süre sohbet etti. Sohbetin ardından Türkeş oyunu kullanmak üzere Bahçeli’nin yanından ayrıldı.

İSMAİL TÜRK HAKLI MI ÇIKTI?

Ülkücü Hareketin aktif isimlerinden HABERERK Genel Yayın Yönetmeni İsmail Türk'ün sosyal medyada yayınladığı video adeta Ülkücü Hareket'te şok etkisi yaratmıştı.Bu görüntüler 'Acaba İsmail Türk iddialarında haklı mıydı?' sorusunu akıllara getirdi.

İsmail Türk'ün konuşmasının satır başları ise şöyle;

'Bahçeli'nin Ankara'da Cumhurbaşkanıyla buluştuğu Evi, Kişiyi ve Bu İlişkileri 1 Ay Önce Anlattım

''Hatırlarsanız bundan 1 ay önce Bursatv'de bir açıklama yapmıştım. Sayın Bahçeli'nin Ankara'da seçim öncesi Cumhurbaşkanıyla buluştuğu evi, kişiyi ve bu ilişkileri anlatmıştım.Bunlar kayıttadır. O zaman buna cevap vermediler. Görmezden geldiler. Bunu esasında Türkiye'nin gündemine Yeniçağ Gazetesi'nden Ahmet Takan Bey  getirmişti ama o evin nerde olduğunu, kimin evi olduğunu, kişileri ve yeri bilmiyordu.

'Tuğrul Türkeş Bizzat Bahçeli Tarafından Gönderildi'

Esasında şimdi söyleyeceğim iddia, -şimdilik iddia olsun- bizzat sayın genel başkana çok yakın kişilerden aldığım bilgilere dayanarak söylüyorum; Tuğrul Türkeş'in Ak Parti'ye bizzat Bahçeli tarafından gönderildiğidir.Bu ve buna benzer birçok ihanet geriye giderek çıkıyor.

'Ülkücü İrade Yok Sayıldı'

Dünkü basın toplantısında Genel Başkan, ülkücü iradeyi yok sayarak bize meydan okudu, Yargıya gitsinler diyerek dalga geçti.

'Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli Aynı Mihraplarda Yönetiliyor'

Burdan çıkan sonuç Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli aynı mihraplarda yönetiliyor. Bu doğrulanmış oluyor. Erdoğan ve Bahçelinin hangi ortak paydalarda ittifak ettiği analize muhtaçtır.

'Ben Görevimi Yaptım'

Biz gazeteciler satır aralarından, köşe bucak gizlenmiş hadiseleri çıkarıp, sizlere sunmak zorundayız. Ben görevimi yaptım.

'Konuşmalar Kayıttadır, Şahitler Mevcuttur'

Başdanışmanlarından iki tanesi beni aradı.Tuğrul Türkeş'in Ak Parti'ye Bahçeli tarafından gönderildiğini tekrar söylüyorum. Konuşmalar kayıttadır, şahitler mevcuttur.

Hande Aydınİşte O Video;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER