İnceöz'den Kılıçdaroğlu'na Sert Tepki

AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Kılıçdaroğlu'nun Bakan Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine sert tepki gösterdi

İnceöz'den Kılıçdaroğlu'na Sert Tepki

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında yaptığı konuşmada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri büyük tepki toplamaya devam ediyor.

AK Parti AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, yaptığı yazılı açıklamayla Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi.

İşte İncesöz'ün o açıklaması;

"Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin bugünkü grup toplantısında, Aile ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Bakanımıza yönelik, maksadını aşan çirkin sözlerini büyük bir şaşkınlıkla dinledim. Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı’nın, hükümetimizin Aile ve Sosyal Politikalardan sorumlu kadın bir Bakanı hakkında sarf ettiği seviyesiz söylemleri esefle kınıyorum.

Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı’nın, konumu ne olursa olsun bir kadın hakkında bu derece çirkin söylemi kullanmış olması akıl tutulmasından ibarettir. Kılıçdaroğlu’nun bir kadına yönelik bu hadsiz ithamı ve iftirası CHP tarihine geçecek siyasi bir talihsizliktir.

Eleştiri ve tenkit sınırlarını aşarak karalama zihniyetiyle, siyasi gaflar silsilesine bir yenisini daha ekleyen  Kemal  Kılıçdaroğlu son derece haddini aşmıştır.

Kılıçdaroğlu’nun bu ithamlarda bulunmadan önce toplumuzdaki ahlaki değer yargılarını göz önünde bulundurmalıdır. Bu çirkin ithamları ile sadece kadınlarımıza değil, aile müessesine ve toplumumuzun değer yargılarına da zarar vermektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER