HDP'li belediyenin soygunu belgelendi

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin vatandaşı ve okulları nasıl soyarak teröristlere yardımı ettiği belgelendi.

HDP'li belediyenin soygunu belgelendi

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nde kayyum atanmadan önce HDP’li belediyenin esnaftan zorla aldığı paraların ardından kamu kuruluşlarını da dolandırdığı ortaya çıktı.

Mimar Sinan ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde HDP’li Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Hırsızlığı’ ortaya çıktı. Belediyenin gelirlerini terör örgütü PKK’ya gönderen HDP’nin sadece bir okul özelinde değil, binlerce okulu böyle dolandırdığı ortaya çıktı.

Mimar Sinan ve Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na bağlı MARSU, okuldan tam 47 bin liralık fatura istemiş.

Aslında faturanın bedeli sadece 6 bin lira. Geri kalan 41 bin lira okuldan alınmış ve teröristlerin hizmetine sunulmak üzere Kandil’e gönderilmiş.

Su faturasının gerçek değeri kayyum belediyesi atandıktan sonra ortaya çıkıyor. Şimdi bunun gibi binlerce okul, iş yerine kabarık faturalar gönderilmiş ve bu paralar teröristler için lojistik malzeme olarak kullanılmış.

Bir kez daha HDP belediyelerinin sadece ve sadece terör ve terörizm için var olduğu ispatlanmıştır.

Haber7

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER