Erdoğan'a Destek İçin Türkiye Turuna Çıktı!

Eski DSP genel başkan adayı Erdoğan'a destek turuna çıktı

Erdoğan'a Destek İçin Türkiye Turuna Çıktı!

DSP'nin, 2010'daki kurultayında genel başkanlığa aday olan Erol Özavcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a başkanlık konusunda destek amacıyla Kocaeli'denTürkiye turuna çıktı.

DSP'nin, 2010'daki olağan kurultayında genel başkanlığa aday olan ancak seçimi kazanamayan Erol Özavcı, Cumhurbaşkan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla Türkiye turuna çıktı. İzmit ilçesinde, gazetecilere açıklama yapan Özavcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Başkan" olması için destek vermek amacıyla yollara düştüğünü, imkanları ölçüsünde çalışacağını söyledi.

Kocaeli'den başlayarak tüm Türkiye'yi 2 ay içinde gezmeyi planladığını anlatan Özavcı,"Eski DSP genel başkan adayı Erol Özavcı olarak, bu milletin bir evladı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir vatandaşı olarak Cumhurbaşkanımıza destek olmak, kutlu yürüyüşüne katkı vermek, onun misyonunu geleceğe taşıyarak yaşatmak için yollardayım." dedi.

 

Başkanlık konusunda her zaman "Erdoğan'ın destekçisi ve neferi olduğunu" söyleyen Özavcı, "Onun yürüyüşü, dik durmak, şahsiyetli ve onurlu olmak, adalet ve kalkınma demektir. Onun yürüyüşü mağdurların, mazlumların, kısacası tüm dünya düşkünlerinin sesi, dirilişi ve kalkışı, direnişi demektir" şeklinde konuştu.

Özavcı, daha sonra Erdoğan'ın fotoğrafı ve Cumhurbaşkanlığı forsuyla kaplı otomobiliyle Sakarya'ya hareket etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER