Erdoğan'ı kızdıran sözler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, medyada Trump'la olan görüşmesini 'kısa sürdü' diyerek küçümseyen çevrelere çok sert tepki gösterdi.

Erdoğan'ı kızdıran sözler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile yaptığı görüşmenin ardından Türkiye'nin Washington'daki büyükelçilik binasında Haber7.com Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2 saat 45 dakika süren Trump zirvesini "23 dakika sürdü" diye küçümseyen bazı medya organlarına tepki gösterdi.

SONRA KIZIYORLAR

Erdoğan, "Değerli arkadaşlar bugün bildiğiniz gibi 12.30 itibariyle sayın başkan Trump ile görüşmemiz oldu. İkili görüşmemizi müteabiken basın açıklaması yaptık. Sonra da heyetler arası görüşmeye geçtik. Bu aynı zamanda çalışma yemeği idi. Toplam olarak 2 saat 45 dakika sürdü. Ama maalesef bazı medya organlarının “görüşme kısa sürdü” gibi nahoş bir yaklaşım peşinde olduklarını da gördük. Sonra, gerçeğin çarpıtılması karşısında tavır göstermemize de kızıyorlar.

ÇATLADI KAPI MAHALLESİ MUHTARI DEĞİLİZ!

“Sen dürüst ol canımı ye” ama sen dürüst olmazsan kusura bakma. O zaman tavrı her zaman görürsün. Bizler çatladı kapı mahallesinin muhtarı değiliz. Türkiye Cumhuriyeti’nin cumhurbaşkanıyız, ülkemizi temsilen burada bulunuyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER