Cumhurbaşkanı Erdoğan: Neslimizi Çoğaltacağız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜRGEV'in 20. Kuruluş̧ Yıl Dönümü̈ ve Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada paralel ihanet çetesinin en çok TÜRGEV üzerinden şahsını ve ailesini hedef aldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Neslimizi Çoğaltacağız!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde TÜRGEV'in 20. Kuruluş Yıl Dönümü ve Olağan Genel Kurulu'na katıldı. Erdoğan konuşmasında çarpıcı mesajlar verdi. "Şahsıma ve aileme yönelik saldırıların bir kısmına bu vakıf alet edilmeye çalışıldı. Paralel çetenin iftiralarının kaynağı haline döndü" diye konuşan Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

TÜRGEV'in 20'nci kuruluş yılı ve genel kurulunun hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sene 1996 İBB Başkanıyım. İstanbul'da eğitime hizmet gençlik vakfı kuralım dedi ve İSEGEV'i kurduk. 2 yurtta hizmet veriyordu, şimdi TÜRGEV olarak 45 ayrı noktada ve 17 vilayette bu hizmetlerini sürdürüyor.

TÜRGEV'in kendi alanında öncü ve örnek kuruma dönüşmesini takip ediyorum, takip edeceğim.

"Saldırılara vakfımız ve yaptığı hizmetler alet edilmeye çalışıldı"

Şahsıma, aileme yönelik saldırıların bir kısmına bu vakfımız ve yaptığı hizmetler alet edilmeye çalışıldı. Özellikle paralel ihanet çetesi TÜRGEV'e yönelik her türlü iftiranın, her türlü yalanın her türlü saldırının kaynağı haline dönüştü.

2014'te bir Ramazan iftarında, TÜRGEV yönetici arkadaşlarıma 'Daha çok üretin, sizden rahatsız olanları daha da rahatsız edin' demiştim. Onlar ne kadar rahatsız olursa bilin ki gençliğimiz o kadar doğru istikamette. Siz daha çok çalıştınız, onlar daha da rahatsız oldu. O kadar rahatsız oldu ki bir kısmı yurt dışına kaçtı, bir kısmı da adalet önünde hesabını veriyor. Menzil doğru olunca yol da doğru olur.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER