Baykal Beklenmedik Tepkiyle Karşı Karşıya Kaldı

CHP'nin Kaş ilçesindeki düzenlediği pikniğe katılan Deniz Baykal yaptığı konuşma sırasında hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı

Baykal Beklenmedik Tepkiyle Karşı Karşıya Kaldı

CHP Kaş İlçe Örgütü'nün düzenlediği pikniğe katılan CHP Antalya milletvekili Deniz Baykalburada bir konuşma yaptı. Terör olaylarına değinen Baykal "Türkiye'de yüz binlerce insana bu acıları yaşatanlara 'gel buraya, ver hesabını' demek lazım. İnşallah o da olacak. Bu olay olduğu zaman haklı çıkan CHP olacak" dedi.

'MECLİS'TE GENÇLEŞME LAZIM'

Baykal'ın konuşması sırasında adının Aydın olduğu belirtilen bir partili Baykal'a, "Sayın Baykal gençleşme güzel, mecliste de gençleşme gerekli değil mi? Bu kulağınıza küpe olsun.  Konuşmakla iş bitmiyor, yeter artık" diye seslendi.

"30 YILDIR KONUŞUYORSUN, YETER"

Baykal'ın "Susalım mı" dediği partili, "30 yıldır konuşuyorsunuz yeter artık" karşılığını verdi. Baykal bu tepki sonrası, "Siyasette kişisel duygular vardır, kızgınlıklar vardır, hırslar vardır, şahsi husumetler vardır, düşmanlıklar vardır. Bunlar zeminini, zamanını bilmeden ortaya çıkar. Bunlar önemli değil" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER