Alkış, Terör Mağdurları İle Buluştu

AK Parti MKYK Üyesi Zeynep Alkış, Mardin’de terör mağduru ailelerle bir araya geldi

Alkış, Terör Mağdurları İle Buluştu
Nusaybin’den terör nedeniyle göç etmek zorunda kalan aileleri ziyaret eden Alkış, Mardin Kardeşlik ve Dayanışma Platformu tarafından yürütülen çalışmaları yerinde gözlemledi.
ACIMIZI PAYLAŞACAĞIZ, YARALARIMIZI SARACAĞIZ
Terör yüzünden mağdur olan ailelerin sorunlarını dinleyen Alkış, “Hep birlikte dik duracağız, bu toprakların fitne ve terör ile sulanmasına izin vermeyeceğiz. Kardeşlik mücadelemizden ödün vermeyeceğiz, birliğimizi hedef alan illegal yapılara karşı ödünsüz bir duruş sergileyeceğiz. Acımızı birlikte paylaşacağız, yaralarımızı birlikte saracağız, kutlu yürüyüşümüzün önüne barikat kurulmasına izin vermeyeceğiz” dedi.MERHAMET SAHİPLERİ KAZANACAK
14 yılda her alanda büyük değişimler yaşandığını, bölge halkının reformlarla nefes aldığını, normalleşme süreciyle Türkiye’nin yakaladığı istikrarın dünyaya örnek olduğunu vurgulayan Alkış, “İşte bunun için hedef alınıyoruz. Daha özgür, daha güçlü bir Türkiye istemeyenler el birliğiyle huzurumuzu hedef alıyorlar. Bilinmesini isterim ki, terör ve vesayetten beslenen yapılar kazanamayacak. Yüreği kardeşlik ve barış için çarpan merhamet sahipleri kazanacak” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER