Akşener, Bugün Samsun'da!

MHP'de olağanüstü kurultay isteyen muhalif grubun desteklediği genel başkan adaylarından Meral Akşener, bugün Samsun’a geliyor. Akşener, Kurtuluş İskelesi miting alanında Samsunlulara seslenecek

Akşener, Bugün Samsun'da!

MHP’de genel başkan adayı olan Meral Akşener, Genel Merkez tarafından kapatılarak görevden alınan il teşkilatlarını ziyaretleri kapsamında bugün Samsun’a geliyor. Akşener, Samsun'da görevden alınan il yönetimini de ziyaret edecek, tek tek delegelerle görüşecek.

SAMSUN GİRİŞİNDE GÖRKEMLİ KARŞILAMA

MHP’de sular durulmazken kapatılan il teşkilatlarını ziyaret eden genel başkan adaylarından Meral Akşener'in ziyaretiyle ilgili eski İl Başkanı Ömer Süslü, hazırlıkların tamamlandığını belirtti Ömer Süslü, Meral Akşener'in karayoluyla Samsun'a geleceğini, saat 12.00’de Samsun girişinde Üstün Avize’nin karşısında büyük bir karşılama töreni hazırladıklarını ifade etti.

MİTİNGİN ARDINDAN GÖRÜŞMELER YAPACAK

Akşener'in daha sonra konvoyla Samsun'da şehir turu gerçekleştireceğini ifade eden Süslü, "Aynı gün Samsun Valiliği ile Yaşar Doğu Spor Salonu'nun bulunduğu ve miting alanı olarak düzenlenen bölgede, saat 14.00'te büyük bir miting düzenlenecek. Meral ablamız bu mitingde Samsunlulara hitap edecek. Ardından da bir otelde Samsunlu hemşehrilerimizle birebir görüşmeler yapacak" diye konuştu.

HEP BERABER ŞAŞIRACAĞIZ

Meral Akşener'in Samsun mitingi ile ilgili duyuru hazırlıkların tamamlandığını vurgulayan Ömer Süslü, mitinge katılımın yüksek düzeyde olmasını beklediklerini ifade etti. Süslü, "Herkes dört gözle Meral Hanım'ı bekliyor. Emin olun hep beraber şaşıracağız. Mitinge büyük bir katılım olmasını bekliyoruz" dedi.

 

Gülsüm ATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER