'Sinekten yağ çıkartarak iş yapıyoruz'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Sinekten yağ çıkararak iş yapıyoruz. Tüm imkanları rantabıl kullanıp halkımıza en iyi hizmet için çalışıyoruz” dedi.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti ve MHP meclis üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. İlçede yürütülen çalışmaların istişare edildiği ziyarette,  hizmetlerin en iyi şekilde sürmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. Açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçeler gibi Kavak’ta da hizmet için her türlü desteği verdiklerini, Kavak için çok sayıda yatırım yaptıklarını ve hala devam ettiğini söyledi.

“SİNEKTEN YAĞ ÇIKARTARAK İŞ YAPIYORUZ”

‘10 yılda özel idarenin yaptığı yatırımın daha fazlasını yaptık’ diyen Yılmaz, “25 senedir bu şehirdeyim. Bu şehre nerede ne çivi çakıldı, hepsini biliyorum. Şehirle artık bütünleştik, bir parçamız oldu. Evimiz gibi her şeyiyle ilgilenmeye çalışıyoruz. Tabi bu çalışmaları yaparken imkanlarımızı en iyi şekilde ve verimli kullanmaya çalışıyoruz. Talepler sınırsız, imkanlar sınırlı. Doğru ve yerinde yatırımlarla en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Tabir yerindeyse sinekten yağ çıkararak iş yapıyoruz. Tüm ilçeler gibi Kavak’ta bizim için önemli bir ilçemiz. Önemsiyor ve en iyi konuma gelmesini istiyoruz. Özellikle artık şu yol hikayelerinin bitmesini istiyoruz.” dedi.

2019 SÜRECİ ÖNEMLİ

2019 sürecine dikkat çeken Yılmaz, “2019 bizim için önemli bir tarih. Hem hedeflediğimiz hizmetlerimizi tamamlamak, hem de önemli bir seçim sürecine gireceğiz. Bizim oturmak, dinlenmek gibi bir lüksümüz yok. Çok çalışmalıyız, daha çok hizmet etmeliyiz, yapılanın üstüne daha fazlasını koymalıyız. Daha önemlisi halkımızın gönlünde yer etmeliyiz. Bizim gönlümüz onlarla, onlarında bizlerle olması için çaba harcıyoruz.” diye konuştu.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.