Volkan Konak sitem etti!

Kurban Bayramı'nın ilk günü İzmir'de konser veren Volkan Konak, ‘Ülkeyi terk edip Amerika'ya yerleşiyor’ iddialarına tepki gösterdi

Volkan Konak sitem etti!
Volkan Konak üç çocuğu ve eşiyle birlikte Amerika'nın Washington şehrine yerleşeceği yönünde çıkan haberlere "Kızımın eğitimi için yurt dışına gittiğim doğru, benim yurt dışına yerleştiğim ise doğru değildir." dedi.

"Ülkeyi terk edip Amerika'ya yerleşiyor" haberlerine sitem eden sanatçı, "Kızımı istersem Amerika'da okuturum istersem Mars'ta. Haber böyle yazılsa sorun değil. Ama çok okunup öne çıksın diye 'ülkeyi terk ediyor' diye yazılmış. Bu hoş değil. Banka mı dolandırdım da terk ediyorum, yoksa Fethullahçı olduğumdan mı? Böyle bir şey olabilir mi? Eee ben de bu sefer sövüyorum. Ben Sıla kadar uygar değilim, kentli değilim, köy çocuğuyum, darlandım mı söverim. Biz Karadenizliyiz, fitilimiz kısadır. Sonra bazı gazeteciler bozuluyor, d***ü dedim diye. Ama öylesin" diye konuştu. Konuşmalarına kaldığı yerden devam eden sanatçı; "Bu ülke bizim. Benim terk ettiğim falan yok. Bazıları gazeteci, asil ve gerçekten yazar. Ama bazıları da yazarkasa, ee ben yazarkasalara söverim. Haberi sunma şekli önemlidir. Kızını yurtdışında okutacak, yanına gidip gelecek diye yazılsa eyvallah ama Türkiye'yi terk ediyor diye yazılırsa o bizi bozar" dedi.

Volkan Konak'ın eşi Selma Konak ile evliliğinden Derin ve Şimal isimli iki kızı, kendi adını taşıyan Volkan Konak isimli bir de erkek çocuğu var.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER