Ünlü sanatçı boşanma kararı aldı

2010 yılında aile arasında yapılan sade bir nikah töreni ile dünya evine giren Ebru gündeş ve Reza Zarrab ikilisinden boşanma kararı geldi

Ünlü sanatçı boşanma kararı aldı
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in ABD’de tutuklu bulanan eşi Reza Zarrab, avukatları aracılığı ile yaptığı açıklamada Ebru Gündeş ile boşanacağını dile getirdi. 

Reza Zarrab’ın yaptığı açıklamada: ‘’ 13.09.2016 itibariyle eşim Ebru Gündeş, avukatı aracılığı ile tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığı ile üzerimde baskı uygulamış ve son olarak da 23.09.2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır." ifadeleri kullanıldı.

Evliliklerini Ebru Gündeş, Boşanmalarını Reza Zarrab Duyurdu

2010 yılında evlenen ebru gündeş gizli tuttuğu evliliğini yazılı açıklama ile halka duyurmuştu. 6 yıl süren evliliğin ardından gelen boşanma haberlerini bu sefer Reza Zarrab duyurdu. Reza Zarrab’ın yaptığı imzalı yazıda: "İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı üzülerek kamuoyununa bildiririm." açıklaması da yer aldı.

6 Aydır Tutuklu

Son yaşanan olayların ardından, 19 mart 2016 tarihinde tatil yaptığı beldede gözaltına alınan Zera Zarrab, gözaltına alındıktan 4 gün sonra; dolandırıcılık ve sahtekarlıktan, kara para haklama suçundan Amerika’da tutuklanmıştı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER